post

Aktualności

Nasze wymienne szczoteczki

10.10.2023

Nasze wymienne szczoteczki

 

Po wielu latach użytkowania, Twój system czyszczący może ulec zużyciu. Szczoteczki czyszczące, które odpowiadają za zbieranie zanieczyszczeń z powierzchni opon pojazdu, są elementem podatnym na zużycie, zwłaszcza przy intensywnym użytkowaniu. Nasz system czyszczący został starannie zaprojektowany z uwzględnieniem naturalnego zużycia materiałów, które zostały użyte do jego produkcji. Jeśli zauważasz, że Twój system nie eliminuje wystarczającej ilości kurzu i pyłu, a zanieczyszczenia przedostają się do pomieszczenia, masz możliwość wymiany wypełnienia stalowych krat, przywracając pełną ochronę.

Każda szczotka jest umocowana w stalowym stelażu, który utrzymuje szczotki na swoim miejscu. Kiedy szczotka ulegnie zużyciu, wystarczy ją zdemontować, a następnie za pomocą specjalnego narzędzia zamontować nową szczoteczkę na jej miejsce.

W ten sposób można wymieniać pojedyncze szczotki czyszczące lub cały wkład systemu czyszczącego, przywracając mu właściwości, jakie posiadał od momentu produkcji.

Podziel się

GDZIE KUPIĆ

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, składania zapytań za pomocą formularza lub bezpośrednie zakupy w naszym sklepie internetowym.