post

Aktualności

18.10.2023

Różnica pomiędzy wypełnieniem pełnym a szachownicą

Główną różnicą między pełnym wypełnieniem a wzorem szachownicy jest zdolność systemu do oczyszczania powierzchni opon z zabrudzeń.
Pełne wypełnienie jest zalecane dla obszarów narażonych na intensywne zabrudzenia.

10.10.2023

Nasze wymienne szczoteczki

Po wielu latach użytkowania, Twój system czyszczący może ulec zużyciu. Nasz system czyszczący został starannie zaprojektowany z uwzględnieniem naturalnego zużycia materiałów, które zostały użyte do jego produkcji.

13.09.2023

Dbamy o każdy szczegół

Podczas produkcji naszych systemów aluminiowych przykładamy ogromną uwagę do detali, wiedząc, że to od nich zależy finalna jakość oferowanych przez nas produktów.

06.06.2023

Szczotki, które nie chowają się przed pracą

W naszym systemie czyszczącym #PolmarSYSTEM zastosowano innowacyjny sposób montażu szczotek czyszczących, które nie chowają się pod ciężarem przejeżdżającego pojazdu zapewniając stały i niezawodny proces czyszczenia.

06.03.2023

Patent na wycieraczkę do oczyszczania opon

Miło nam poinformować, że decyzją Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej, z dnia 17 lutego 2023 roku, Firma PPH Polmar Dionizy Szczerba otrzymała patent na „Wycieraczkę do oczyszczania bieżnika opony”.

03.02.2022

Jak przygotować i zamontować system kratownic do czyszczenia kół?

W 2021 roku rozpoczęto reorganizację hal produkcyjno-magazynowych w firmie Polmar Profil – właściciela marki systemu krat ze szczotkami do czyszczenia kół pojazdów Polmar System.

GDZIE KUPIĆ

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, składania zapytań za pomocą formularza lub bezpośrednie zakupy w naszym sklepie internetowym.